Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hurá na koupák !!!

14. 9. 2006
Co budeš potřebovat?
Kousky barevného filcu (seženeš v potřebách pro kutily), úplně obyčejnou plátěnou tašku (do které se vejdou třeba věci na koupák), barevné bavlnky, jehlu a nůžky.
 priprava

 1
1. krok

Napřed si rozmysli, do jakého motivu se pustíš. Hoď to na papír a vystřihni si papírové šablony. Rozlož je na tašku a až budeš s obrázkem spokojena, vystříhej podle šablon filc.
 2
2. krok

Nastříhané kousky filcu si vždy raději nejdříve přišpendli a potom teprv našij. Neboj se jednotlivé okraje olemovat kontrastní bavlnkou, krásně tím zvýrazníš tvary a kontury obrázku.
 3
3. krok

Další fígl spočívá už nikoli v pouhém zvýrazňování obrysů vystříhaného filcu, ale v dotváření obrázků bavlnkami. My si pohráli s palmovými listy, které jsme nepřišili po okrajích, ale pouze uprostřed.
 4
4. krok

Jako poslední přišij legrácky (banány a opici:-)), které tvé tašce dodají ten správný šmrnc. U malých kousků se výrazných stehů vyvaruj - zanikl by jejich původní tvar.
 konec

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Obrázky

(Wladiska, 18. 4. 2009 14:44)

Ahojky,jak už je tady psáno,njdou načíst obrázky.Dao by se s tím něco dělat???

ahoj

(kačka, 16. 10. 2008 19:08)

ahoj. popis sice vypadá sqěla, ale nejdou mi načíst obrázky.......moc rády bych si tu tašku vyrobila....ale nwm jam by to mělo asi vypadat =(

trapny

(sarka, 27. 7. 2007 9:51)

trapny